Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 726 ogłoszeń w całej Polsce

Atrakcyjny lokal usługowy

pomorskie Tczew Suchostrzygi

1 400 000 zł1 647 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 850 zł/m2
  • Piętro: 2/2

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego, z obszerną salą bankietowo-taneczną, z salą bilardową, kompleksowo wyposażoną salą do gry w kręgle, olbrzymią, samodzielnie funkcjonującą kuchnią, zapleczem socjalnym i sanitarnym. Całość stanowi sprawnie funkcjonujący lokal gastronomiczno-rozrywkowy o łącznej powierzchni użytkowej 1647 m2. Nieruchomość usytuowana jest na piętrze wolnostojącego budynku na osiedlu Suchostrzygi. Umiejscowienie w pobliżu osiedla bloków mieszkalnych oraz dogodny dojazd z głównej drogi Tczewa, prowadzącej także do autostrady, pozwala na prowadzenie działalności o szerokim spektrum oddziaływania. Do lokalu prowadzą trzy wejścia, co pozwala na rozwinięcie jego aspektu rozrywkowego – sala taneczna mieści kilkaset osób. Spełnia wszelkie standardy sanitarne, wobec czego znakomicie nadaje się na organizację uroczystości weselnych i innych okolicznościowych, jak również konferencji, zjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych.

Tuż przy wejściu mieści się szatnia oraz toalety. Dalej przechodzi się do części usługowej. Lokal składa się z dwóch przestronnych sal z miejscami do siedzenia, oddzielnymi barami oraz kompleksem rozrywkowym. Jedna z nich posiada w pełni wyposażone tory bowlingowe, druga – wyodrębniony obszar taneczny, z miejscem na DJ-kę lub orkiestrę. Poza tym funkcjonuje sala bilardowa, z dwoma stołami. Do dyspozycji właściciela pozostają dwie kuchnie – mniejsza zlokalizowana w jednej z sal i główna kuchnia, stanowiąca odrębne pomieszczenie, w pełni wyposażona, znakomicie zorganizowana i funkcjonalna, idealna do przygotowywania wystawnych przyjęć.

Lokal jest gotowy do użytku bądź nowej adaptacji. Pozostaje pełne wyposażenie. Do lokalu podłączona jest winda towarowa. Funkcjonuje ogrzewanie centralne nawiew-wywiew, w mniejszych pomieszczeniach znajdują się grzejniki. Polecam wszystkim, którzy chcą otworzyć własną działalność i szukają dobrego miejsca na efektowny start.

Beata Tryka, nr lic. 13056

nr tel ...

Kupujący nieruchomość z oferty naszego biura NIE PŁACI PROWIZJI!

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Centrum Nieruchomości Dominium Beata Tryka
@